GS4ALF022101GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 2.1 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 2.1 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube