GS4ALF021873FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 187 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 187 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube