GS4ALF021430JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 143 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 143 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube