GS4ALF0193R1GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube