GS4ALF015362JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - Tube