GS4ALF0136R0GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 36 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 36 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube