GS4ALF011501DBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 1.5 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 1.5 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube