GS4ALF011052FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 10.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin S ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 10.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube