GQCBLF032610JDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 261 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 261 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-24 - Tube