GQCBLF031201GGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 1.2 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSO ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 1.2 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube