GQCBLF029090FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 909 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 909 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube