GQCBLF023831JGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.83 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QS ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.83 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube