GQCALF035621JBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.62 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.62 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube