GQCALF035231JAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.23 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Tube embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.23 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube