GQCALF031241GAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.24 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.24 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube