GQCALF0268R1DDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 68.1 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 68.1 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-24 - Tube