GQCALF0257R6DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.2 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 57.6 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube