GQCALF024020CBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 402 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 402 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube