GQCALF023160DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 316 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 316 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube