GQCALF0228R7DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 28.7 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.2 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 28.7 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube