GQCALF022402GAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 24 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 24 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube