GQCALF022321BAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 2.32 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 2.32 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube