GQCALF022052GBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 20.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 20.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube