GQCALF016981GGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube