GQCALF014991DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.99 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.99 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube