GQCALF012672CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 26.7 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ± ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 26.7 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube