GQCALF012610FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 261 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 261 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-24 - Tube