GQ8BLF038662GGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.662 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - Q ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.662 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-16 - Tube