GQ8BLF032552DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 25.5 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 25.5 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube