GQ8BLF031002FDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 10 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QS ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 10 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-16 - Tube