- GQ8BLF018202CCT
GQ8BLF018202CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 82 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 82 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube