GQ8BLF018200CBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 820 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 820 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-16 - Tube