GQ8BLF013831CT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 3.83 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-16 - Tube
Description +