GQ8BLF011801FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.8 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.8 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube