GQ8BLF011021DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.02 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-16 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +