GQ8ALF037682JAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 76.8 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 76.8 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube