GQ8ALF032801GBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.8 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.8 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-16 - Tube