GQ8ALF032322GGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 23.2 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 23.2 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-16 - Tube