GQ8ALF032211GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.21 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.21 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube