GQ8ALF031690GCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 169 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 169 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube