GQ8ALF031501BT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.5 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - QSOP-16 - Tube
Description +