GQ8ALF026802BT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 68 kOhm ±0.01% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - QSOP-16 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +