GQ8ALF026341CT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 6.34 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - QSOP-16 - Tube
Description +