GQ8ALF023832DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 38.3 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - QSOP-16 - Tube
Description +