GQ8ALF021182FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 11.8 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 11.8 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-16 - Tube