GQ8ALF019311JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 9.31 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 9.31 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube