GQ8ALF0139R0DDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 39 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 39 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-16 - Tube