GQ8ALF013602DBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 36 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 36 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-16 - Tube