GQ8ALF012212GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 22.1 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 22.1 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube