GQ0BLF034531GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube